Wyniki konkursu „Szyndzielnia w obiektywie”

Wybór tych najlepszych zdjęć był niezwykle trudny, gdyż dostaliśmy od Was wiele pięknych fotografii. Za wszystkie bardzo, bardzo dziękujemy. Jury brało pod uwagę jakość zdjęć, pomysłowość, oryginalność oraz obecność jednego z wymaganych obiektów na zdjęciu.
Już dziś zapraszamy Was w do udziału w innych konkursach, które będą organizowane przez Kolej Linową Szyndzielnia.
A teraz najważniejsze – na co wszyscy czekacie – jury przyznało następujące nagrody:

? ??????? (weekendowy pobyt ze śniadaniem dla dwóch osób w Hotelu Szyndzielnia +2 sztuki biletów góra-dół Koleją Linową Szyndzielnia, 2 sztuki biletów na wieżę widokową)
Wojciech Kaprzyk
za niesamowite ujęcie górnej stacji oraz wieży widokowej na tle pełni księżyca, jak również za precyzję obliczeń, przygotowanie i cierpliwość.
Tekst od autora zdjęcia – zdjęcie wykonane z rejony ulic PCK i Broniewskiego, podczas najniżej pełni w roku w dniu 3 lipca 2-23. Wg wyliczeń o 2.45 nad ranem, księżyc miał dokładnie zachodzić za wieżą. Jak widać, tak się stało a na jednym ze zdjęć widać kontury wieży a także anteny na budynku górnej stacji, ostatnie słupy kolei oraz budynek z antenami.

?? ??????? (10 sztuk biletów góra-dół na Kolej Linową Szyndzielnia, 10 sztuk biletów na wieżę widokową i zestaw gadżetów turystycznych)
– Michał Kopiec
za zdjęcie górnej stacji na tle Beskidu Ślaskiego wykonane dronem o wschodzie słońca – kolory i kompozycja robią ogromne wrażenie

??? ??????? ex aequo (6 sztuk biletów góra-dół na Kolej Linową Szyndzielnia, 6 sztuk biletów na wieżę widokową i zestaw gadżetów turystycznych)
– Iwona Drozd-Srokol
za zdjęcie gondoli wśród drzew otulonych zimową szadzią
– Łukasz Zycha
za zajęcie gondoli w klimacie nadchodzącej burzy wśród soczystej wiosennej zieleni

Jury przyznało również 1 wyróżnienie (4 sztuki biletów góra-dół na Kolej Linową Szyndzielnia, 4 sztuki biletów na wieżę widokową)
– Renata Damek-Bibańska

za pomysłowość i nieszablonowe podejście do tematu

Wszystkim z całego serca dziękujemy za udział w konkursie i szczególnie gorąco gratulujemy laureatom konkursu! Z osobami nagrodzonymi będziemy się wkrótce kontaktować aby  ustalić termin i miejsca odbioru nagród.

Wszystkie nadesłane zdjęcia na konkurs  Szyndzielnia w obiektywie będziemy sukcesywnie publikować na Facebooku i na Instagramie.

Sponsorzy nagród – ZIAD Bielsko-Biała SA – właściciel Kolei Linowej Szyndzielnia i Hotelu Szyndzielnia, Restauracja Dębowa i Lokalna Organizacja Turystyczna.

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Partnerzy:

al. Armii Krajowej 366
43-309 Bielsko-Biała
tel. +48 33 814 44 81
e-mail: kolej@kolej-szyndzielnia.pl

Obsługa tras: Enduro Trails
tel: +48 576 139 954
pn-pt godz. 8-16

Właściciel kolei:

ZIAD Bielsko-Biała SA
al. Armii Krajowej 220
43-316 Bielsko-Biała
tel. +48 33 813 82 15
e-mail: sekretariat@ziad.bielsko.pl