Wyniki konkursu „Szyndzielnia w obiektywie”

Wybór tych najlepszych zdjęć był niezwykle trudny, gdyż dostaliśmy od Was ponad 300 pięknych fotografii. Za wszystkie bardzo, bardzo dziękujemy. Jury brało pod uwagę jakość zdjęć, pomysłowość, oryginalność oraz obecność jednego z wymaganych obiektów na zdjęciu.
Niestety, nie możemy nagrodzić wszystkich i już dziś zapraszamy Was w przyszłym roku do udziału w licznych konkursach organizowanych z okazji 70-tych urodzin Kolei Linowej Szyndzielnia.
A teraz najważniejsze – na co wszyscy czekacie. Po wielu dyskusjach, bojach i konfrontacjach jury przyznało następujące nagrody:

𝗜 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 zdobywa Dominik Mielcarek
weekendowy pobyt ze śniadaniem dla dwóch osób w Hotelu Dębowiec + voucher dla 2 osób na bezpłatny przejazd Koleją Linową na Szyndzielni + wstęp na wieżę widokową oraz torbę turystyczną z upominkami ufundowaną przez Lokalną Organizację Turystyczną.

𝗜𝗜 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 zdobywa Przemysław Martynika
10 bezpłatnych przejazdów Koleją Linową na Szyndzielni + wstęp na wieżę widokową + torba turystyczna ufundowana przez Lokalną Organizację Turystyczną.

𝗜𝗜𝗜 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 zdobywa Aleksandra Czerwik
8 bezpłatnych przejazdów Koleją Linową na Szyndzielni + wstęp na wieżę widokową + torba z upominkami ufundowana przez Lokalną Organizację Turystyczną.

Jury przyznało również 10 wyróżnień, a otrzymują je: Michał Kisiel, Artur Tutdiev, Jakub Firlej, Maciej Ciałowicz, Magdalena Stekla, Marta Duźniak-Byrska, Mirosław Stecyk, Monika Kuźma, Sebastian Nikiel, Grzegorz Firlej.
Wszyscy wyróżnieni otrzymują: Voucher dla 2 osób na bezpłatny przejazd Koleją Linową na Szyndzielni + wstęp na wieżę widokową + torbę turystyczną z upominkami ufundowaną przez Lokalną Organizację Turystyczną.

Wszystkim z całego serca dziękujemy za udział w konkursie i szczególnie gorąco gratulujemy laureatom konkursu! Z osobami nagrodzonymi będziemy się wkrótce kontaktować w ustalenia terminu i miejsca odbioru nagród.

Wszystkie nadesłane zdjęcia na konkurs pt: „Szyndzielnia w obiektywie” będziemy sukcesywnie publikować na Facebooku i na Instagramie.

Sponsorzy nagród – ZIAD Bielsko-Biała SA – właściciel Kolei Linowej Szyndzielnia i Hotelu Dębowiec, Restauracja Dębowa i Lokalna Organizacja Turystyczna.

1 miejsce - fot. Dominik Mielcarek
2 miejsce - Przemysław Martynika
3 miejsce fot. Aleksandra Czerwik

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Partnerzy:

Logo do pobrania w celach promocyjnych

al. Armii Krajowej 366
43-309 Bielsko-Biała
tel. +48 33 8144481
e-mail: kolej (@) kolej-szyndzielnia.pl

ZIAD Bielsko-Biała SA
al. Armii Krajowej 220
43-316 Bielsko-Biała
tel. +48 33 8138215
e-mail: sekretariat (@) ziad.bielsko.pl